Easy finance akcijos

EasyFinance – puikus pinigų gavimo būdas. Svarbiausia, kad paraiškos priimamos 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę. Taigi, absoliučiai visą laiką galite teikti paraiškas tikėdami, kad jos bus patenkinamos. EasyFinance suteikia kelis pasiskolinimo būdus. Kiekvienas žmogus gali pasirinkti jam tinkamiausią variantą atsižvelgdamas į savo galimybes ir poreikius. Rekomenduojame pasikonsultuoti su profesionaliais finansininkais, kurie pats ir rekomenduos geriausiai jums tinkantį paskolos būdą.

Pirmas kreditas nemokamasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
nonono75% paskolos gavimas

EasyFinance teikia šiuo pasiskolinimo būdus:

GREITASIS VARTOJIMO KREDITAS suteikiamas, kuomet reikia išspręsti minimalias finansines problemas. Jis teikiamas paprasčiausia SMS žinute. Galima pasiskolinti nuo 100 iki 1 400 EUR.

LIZINGAS vienas prioritetiškai dažniausiai pasirenkamų būdų. Kuomet sumokėsite visą perkamo daikto kainą ir palūkanas – daiktas su visais jo dokumentais visiškai pereina pirkėjui. Žinoma, asmuo gali juo naudotis ir kol pinigai nėra grąžinti. Tačiau aišku, viską atidavus pavyksta labiau mėgautis, kadangi daiktas galiausiai visiškai tampa asmens.

PASKOLOS SU NT suteikiamo užstatant savo turtą. Priklausomai nuo to, kokios jis vertės, nuo to varijuoja ir paskolos suma, kurią galite gauti. EasyFinance suteikia net iki 70-ies procentų paskolos.

Viskas, ką Jums reikia žinoti siekiant pasiskolinti iš EasyFinance:

 1. Egzistuoja vienkartinis 0,29 EUR mokestis, kuris turi būti pervedamas siekiant, kad būtų įrodyta, jog pinigai tikrai bus pervesti tam asmeniui, kuris ir nori pasiskolinti.
 2. Jei pamiršote savo prisijungimo duomenis, tokiu atveju kuo skubiau kreipkitės į kompaniją ir jums bus suteikta visa informacija.
 3. EasyFinance suteikia galimybę prasitęsti pasiskolintą kreditą. Tai labai paprastai galima padaryti internetu.
 4. Kreditą gali gauti asmenys, kuriems yra nuo 18 iki 70 metų. Jei asmuo yra peržengęs 70-ies metų ribas – jis gali kreiptis į kompaniją ir jo kandidatūra bus apsvarstyta iš naujo.
 5. Greitasis kreditas suteikiamas tik tiems asmenims, kurie gauna pastovias pajamas. Tačiau paskolos su NT užstatu suteikiamos ir nedirbantiems Lietuvos Respublikos piliečiams.
 6. Jei pavyks – kreditą galite grąžinti kur kas anksčiau. Viską nesunkiai galite padaryti internetu. Sekite žingsnelius.
 7. Jei matote, kad paskolos, kredito ar t.t. Jums grąžinti laiku nepavyks – susisiekite su firma. EasyFinance pasistengs surasti tokį sprendimą, kuris tiktų tiek Jums, tiek pačiai kompanijai.

Siekiant, kad įvairaus pobūdžio paskolas teikianti kompanija EasyFinance suteiktų Jums geriausią ir aiškiausią aptarnavimą – rekomenduojame užsiregistruoti internetiniame puslapyje. Tuomet visą informaciją gausite pats pirmas.

 • Surašykite visus tikslius duomenis į registracijos formą. Atidžiai patikrinkite, ar neliko klaidų.
 • Patvirtinkite, kad nurodėte savo tikslius duomenis..
 • Patvirtinkite, kad sutinkate su visomis nustatytomis sąlygomis.
 • Sumokėkite registracijos mokestį, kuris kainuoja 0,27 EUR.
 • Pasirinkite, kokio tipo paskolos Jums reikia.
 • Reguliariai tikrinkite, ar grąžinami pinigai sėkmingai pervesti, kiek Jums dar liko grąžinti ir taip toliau.

EasyFinance – pirmas žingsnis link geriausios kokybės.