creditstar paskola

Credit Star – kompanija, kuri padeda išspręsti iškilusias finansines problemas jau nuo 2006 metų. Įmonė skaičiuoja 11-tus darbo metus ir tai yra geriausias įrodymas, jog klientai pasitiki kompanijos teikiama nauda.

Pirmas kreditas nemokamasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
nonoticker75% creditstar kreditą

! Credit Star teikiamų paskolų dydis varijuoja nuo 100 iki 3 000 eurų. Maksimali suma didelė, tad daugeliu atveju ja naudojasi ne tik tie asmenys, kuriems reikia smulkiojo vartojimo kredito. Jei esate pradedantysis verslininkas – Credit Star padės jums tvirtai atsistoti ant kojų. Svarbiausia, kad nereikės detalizuoti, dėl kokių priežasčių skolinatės. Pasirinkimas – Jūsų rankose. Tiesa, pirma paskola teikiama iki 600 EUR, nors kompanija akcentuoja itin lanksčias sąlygas. Visada galima rasti visas puses tenkinantį kompromisą.

Greitųjų kreditų kompanija Credit Star paskolas suteikia tik tiems asmenims, kurie atitinka konkrečius reikalavimus:

  • Yra Lietuvos Respublikos piliečiai arba turi galimybę laikinai arba visą laiką gyventi Lietuvoje.
  • Pagal Lietuvos įstatymus yra pilnamečiai asmenys, t.y. peržengę 18 metų ribą.
  • Maksimalus metų skaičius siekia 60. Jei jums daugiau nei 60 metų kreipkitės individualiai į kompaniją ir taip bus ieškoma Jūsų poreikius atitinkančio sprendimo.
  • Asmuo negali turėti jokių finansinių įsipareigojimų bet kurioje įmonėje.
  • Klientas turi turėti darbą, kuris atneštų REGULIARIAS pajamas.

Jei norite gauti pinigų, kurių suma siekia daugiau nei 1 000 EUR, tokiu atveju įmonei privalu pateikti paskutinių trijų mėnesių išrašus apie jūsų finansinę situaciją. Svarbu suvokti, jog kompanija to reikalauja ne tik todėl, kad būtų užtikrinta dėl paskolos grąžinimo, tačiau tuo pačiu ir siekdama padėti klientui nepakliūti į didelius įsiskolinimus, kurių gali nepavykti atiduoti.

Siekiant gauti paskolą iš kompanijos Credit Star reikia pervesti simbolinį 0,01 ct mokestį, kuris įrodytų, jog jūsų nurodyta sąskaita atitinka gavėją. Griežtai draudžiama nurodyti kito asmens sąskaitą!!! Tokiu atveju kreditas be jokių diskusijų nebus suteiktas. Tuo pačiu bandant piktnaudžiauti kito asmens duomenimis – kompanija įsipareigoja kreiptis į teisėsaugą ir pranešti apie susiklosčiusią situaciją.

Maksimali pinigų grąžinimo trukmė – 36 mėnesiai. Jei pavyksta pinigus atiduoti greičiau – tokiu atveju rekomenduojame taip ir daryti. Taip pavyks sutaupyti ir palūkanos nebus tokio didelės.

Jei asmuo per 14 kalendorinių dienų grąžina visą nurodytą pinigų sumą – rekomenduojama nutraukti sutartį ir tuomet nereikės mokėti papildomų palūkanų. Vėlgi, galimybė sutaupyti, kuria pasinaudoti mes jums rekomenduojame.

Greitųjų kreditų kompanija Credit Star – lanksti kompanija, kuri visada stengiasi patenkinti kiekvieno kliento poreikį. Prisitaiko prie jo galimybių ir tuo pačiu derina su savomis. Būtent todėl Credit Star nesistengia labai griežtai apibrėžti sumų, kurias skolina. Kai kuriais atvejais paprasčiausiai užtenka paskambinti nurodytų telefonu ir susitarti dėl kredito.

Atsakingas skolinimasis – galimybė būti finansiškai stabiliu.