credit day

CreditDay – Lietuvoje nuo 2009-ųjų metų sėkmingai veikianti vartojimo kredito kompanija, kuri orientuojasi į nedideles sumas, reikalingas patenkinti individualius kiekvieno kliento poreikius. Atsižvelgdama į savo klientų norus kompanija leidžia kreditą užsisakyti internetu ir trumpąją SMS žinute, taigi, nereikia išeiti iš namų siekiant patenkinti savo piniginės pageidavimus.

Pirmas kreditas nemokamasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
nonoticker75% creditday kreditą

Greitųjų kreditų kompanija CreditDay teikia paskolas nuo 60 iki 1460 EUR, kurių grąžinimas svyruoja nuo 15 iki 45 dienų.

! CreditDay be jokių išlygų nesuteikia kredito, jei asmuo nėra grąžinęs anksčiau pasiskolinto tiek iš tos pačios, tiek iš kitos firmos. Taip stengiamasi padėti per daug neįsiskolinti. Tuo pačiu, jei nepavyksta pinigų grąžinti laiku – kompanija suteikia galimybę prasitęsti pinigų grąžinimo laikotarpį. Tiesa, tai kainuoja papildomą pinigų sumą. Jei gebate – grąžinkite paskolą kuo anksčiau. Tokiu atveju mažiau permokėsite.

Gauti CreditDay kreditą internetu yra labai paprasta:

  1. Užsiregistruokite informacinėje sistemoje (nereikia jokių specifinių duomenų).
  2. Prisijunkite prie sistemos: įveskite gautą ID ir pačių susikurtą slaptažodį.
  3. Pasirinkite, kokia pinigų suma Jums reikalinga (tuo pačiu naudojantis specialia skaičiuokle galima nesunkiai patikrinti, kiek pinigų galiausiai turėsite grąžinti).
  4. Patvirtinkite nurodytas sąlygas (atidžiai jas perskaitykite. Jei kas nors yra neaišku – būtinai paskambinkite firmai ir susižinokite visas smulkmenas).

! Greitųjų kreditų kompanija nereikalauja užstato ar laiduotojo galinčio įrodyti, kad pinigus Jūs tikrai grąžinsite. Skolinkitės tik tokiu atveju, jei atsakingai suvokiate, kad spėsite atiduoti pasiskolintą kreditą.

Kompanija akcentuoja, kad verta tapti LOJALIU klientu, kadangi atitikus sąlygas (3 kartus pasiskolinus ir laiku grąžinus kreditus) – Jums bus suteikiamos paskolos kur kas mažesnėmis palūkanomis. Taip pat, dažniausiai pinigų grąžinimo terminas kur kas ilgesnis, tad verta visada skolintis iš tos pačios kreditus teikiančios kompanijos.

! Prisijungę prie kompanijos sistemos visada galite matyti, ar nebeesate skolingas ir kiek pinigų jau esate grąžinęs. Nereikia jokių specifinių duomenų – prisijungti galima naudojant savo ID ir slaptažodį.

Deja, greitasis kreditas ne visada suteikiamas asmenims, kurie prašo. Detalesnę informaciją, kas gali kredito prašyti, galima sužinoti paskambinus kompanijos nurodytais telefonų numeriais. Visgi, kreditą jums gauti tikrai pavyks, jei:

  • Esate Lietuvos Respublikos pilietis arba turite leidimą gyventi Lietuvoje;
  • Esate pilnametis asmuo;
  • Neturite įsiskolinimų šioje arba kitose firmose;
  • Neturite skolinimosi metu paėmęs kito greitojo kredito.

Atitikus visus reikalavimus greitasis kreditas bus pervedamas į nurodytą Jūsų sąskaitą per 15 minučių. Jei prašymas atmestas – kreipkitės į kompaniją ir tiksliai susižinokite kodėl.

CreditDay visada stengiasi patenkinti kiekvieno kliento poreikį, taigi, jei turite specifinių prašymų – kreipkitės. Išimtine tvarka svarstomi pasiūlymai, kurie daugeliu atveju yra patenkinami.

Skolinkitės atsakingai! Greitasis kreditas bus išsigelbėjimas tik tuomet, jai pavyks tinkamai su juo elgtis.

UAB CREDIT DAY

Įmonės kodas: 302430338

PVM: LT100004895113

Veiklos adresas: Kęstučio g. 38, LT-44310 Kaunas