creditCredit24

Pasinaudoti įmonės  paslaugomis gali beveik kiekvienas, kurio finansinė padėtis yra komplikuota. Paslaugų spektras yra gana platus, įmonė teikia greitąsias, vartojimo ir verslo paskolas, refinansavimą ir paskolas verslui.

[loancomparison table=3]

Greiti kreditai ir vartojimo paskolosKredito linijaRefinansavimasPaskolos verslui

Palūkanų norma
(BVKKMN min - max)
Individualios palūkanos
Suma nuo 100 iki 5000 Eurų
3 – 36 mėn. laikotarpiui
Paskolos per 15 minučių
Paskolos parduotuvėse
Mėnesinės Palūkanos nuo 1,99%
Kredito limitas nuo 100 iki 5000 Eurų
3 – 36 mėn. laikotarpiui
Nemokamo grąžinimo garantija
Sutarties sudarymo ir administravimo mokestis 0 €.
Individuali palūkanų norma
Suma nuo 100 iki 5000 Eur
3 – 36 mėn. laikotarpiui
Individualios sąlygos
Suma nuo 100 iki 5000 Eur
3 – 24 mėn. laikotarpiui
27,09% - 102,95%
Pirmas kreditas nemokamasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąNemokamo grąžinimo garantija


notickertickerticker
 • Yra Lietuvos Respublikos piliečiai;
 • Turi sąskaitą savo vardu bet kuriame Lietuvos komerciniame banke;
 • Neturi kitų didelių finansinių įsipareigojimų;
 • Sutinka su nurodytomis  sutarties sąlygomis;
 • Atitinka vartojimo kredito kontrolės reikalavimus;

Jei visos nurodytos sąlygos bus patenkinamos – kreditas jūsų sąskaitą pasieks vos per 15 minučių (darbo valandomis). Nakties metu ir švenčių dienomis paslaugos nėra teikiamos, taigi tenka laukti artimiausios darbo dienos. Taip stengiamasi atitraukti žmones nuo impulsyvaus skolinimosi.

Įmonė suteikia patogias galimybes nuolatos stebėti savo mokumo istoriją. Prisijunkite prie oficialios internetinės paskyros ir lyginkite, kiek pinigų jau grąžinote ir kiek dar reikia atiduoti. Taip galėsite būti tikras, kad mokėjimas bus švarus, palūkanos be jūsų žinių neaugs.

DĖMESIO. Bendrovė skatina būti savarankiškiems ir pasinaudoti internetiniame puslapyje esančia savitarnos galimybe. Tai būdas pačiam susitvarkyti visus finansinius išbandymus. Būtent taip žmogus išmoksta tinkamai elgtis su pinigais. Greitųjų kreditų kompanija teikia šias savitarnos paslaugas:

 1. Nuolatos matysite naujausią informaciją, kuri apibrėžia jūsų skolos padėtį;
 2. Esant poreikiui visada galite pasididinti paskolą;
 3. Jei matote, kad pinigų jums grąžinti laiku nepavyks – pasiilginkite paskolos grąžinimo laiko tarpą;
 4. Atidėkite paskolos mokėjimą‼

Akivaizdu, kad greitųjų kreditų kompanija stengiasi patenkinti kiekvieno, net ir pačio išrankiausio kliento poreikius. Paskolos, kurios suteikiamos 24 mėnesiams, dažniausiai turi papildomų nuolaidų, akcijų, kuriomis pasinaudoti jums ir rekomenduojame.

Paskolų paslaugas teikianti kompanija teikia paskolas nuo 100 iki 5 000 eurų. Maksimalus pinigų grąžinimo laiko tarpas – 36 mėnesiai. Kuo anksčiau pinigus atiduoti pavyks, tuo daugiau pinigų sutaupysite. Credit 24 – visada stengiasi atrasi kompromisą, kuris patenkintų visų klientų poreikius.

Kodėl verta pasirinkti greitųjų kreditų kompaniją Credit24 ?
 • Paprasta ir labai greita registracija, kurio metu jūs sužinosite visą reikalingą informaciją;
 • Visada galima prasitęsti pinigų grąžinimo laikotarpį už labai mažą kainą;
 • Lanksčios sąlygos ir galimybė susitarti. Portalas visada stengiasi patenkinti visus klientų poreikius;
 • Paskola išduodama per keliolika minučių, tad neteks ilgai laukti, kol pinigai pasieks jūsų sąskaitą;
 • Viską nesunkiai galite valdyti  internetinėje savitarnoje.

Greitos paskolos  – malonus finansinis sprendimas, kuris nesunkiai, greitai ir nebrangiai padės sutvarkyti iškilusias finansines problemas. Jei kyla kokie nors klausimai – būtinai kreipkitės į kompaniją ir laukite atsakymų į rūpimus klausimus. Juk komunikuojant visada pavyks pasiekti kokybiškiausią rezultatą. Pasinaudokite galimybėmis ir įvertinkite pasiūlymus.

Nors kompanija skelbiasi kad, teikia didelį spektrą paslaugų, panašu kad paslaugų sąlygos labai panašios. t.y. nesiskiria paskolos teikimo sumos ir terminai, visur taikomi tie patys privalumai ar tai būtų greitoji paskola ar vartojimo kreditas. Tai kur yra skirtumas tarp šių paslaugų? Paprastai vartojimo paskolų terminai ir sumos yra didesni negu greitųjų paskolų, o palūkanų norma būna mažesnė. Tai galbūt yra padaryta tiesiog atsižvelgiant į SEO tikslus ( yra daug įmonių kurios taip pat daro ). Refinansavimo paslauga yra trumpalaikė, paprastai norint susimažinti mėnesines įmokas, reikia perkrediduoti ilgesniam laikotarpiui, o jei laikotarpis nedidelis, susimažinti įmokas bus sudėtinga.

Reikėtų pažymėti, kad paskolų verslui sąlygos yra netgi prastesnės negu greitųjų ir vartojimo paskolų, tai galbūt yra atsakas į neaiškią ateinančių metų verslo aplinką, del visiems suprantamų priežasčių.

Kaip ten bebūtų pasinaudoti Credit24 paslaugomis yra tikrai verta, ši tarptautinė įmonė jau daug metų rinkoje. Asmeninis požiūris į klientą parodo, kad įmonės kainodara yra lanksti, tad galimai gausite tikrai konkurencingą paskolos pasiūlymą.

E-paskolos nuomonė apie Credit24

Ši kompanija yra ko gero aktyviausia kreditų rinkos dalyvė, siūlanti ne tik platų paslaugų spektrą, kuris yra aiškiai diferencijuotas, bet ir naudojanti praktiškai visus įmanomus būdus vystyti ir populiarinti savo paslaugas. Kalbu ir apie informacijos sklaidą ir apie prekės ženklo vystymą. Credit24 pastoviai atnaujina savo pasiūlymus atsižvelgiant į rinkos situaciją. Šiek tiek paslaugų spektrą riboja tai kad galima pasiskolinti tik iki 5000 eurų ir tik 3 metams. Bet čia jau tokia įmonės strategija, kurios pagrindiniai pliusai kad tada galima prašyti didesnių palūkanų nei skolinantis dideles sumas ilgam laikotarpiui. Ne paskutinę vietą tokioje strategijoje turi ir tai, kad taip sumažinama tikimybė, kad kreditas bus neatiduotas ir taip pat kredito neatidavimo atveju yra lengviau jį parduoti anstoliams.

Dar vienas išskirtinumas yra tas, kad Credit24 yra viena iš nedaugelio kredito įmonių turinti savo kredito liniją, kuria ypač patogu naudotis. Taip pat teikiamos ir nedidelės paskolos verslui. Jaučiasi, kad prekės ženklas yra tarptautinis ir šios kompanijos konkurencingumas Lietuvos kreditų rinkoje yra tikrai didelis.

Kontaktai:

UAB IPF Digital Lietuva

Telefono numeris: 8 5 2430389;

El. paštas: info@credit.lt;

Adresas: Švitrigailos g. 11M, Vilnius.