credit

Credit24

Pasinaudoti Credit24 paslaugomis gali beveik kiekvienas, kurio finansinė padėtis yra komplikuota. Svarbiausia, jog ši kompanija skolina beveik visiems, kurie turi šio pobūdžio poreikį‼ Pasinaudoti bendrovės paslaugomis gali visi, kurie:

 • Yra Lietuvos Respublikos piliečiai;
 • Turi sąskaitą savo vardu bet kuriame Lietuvos komerciniame banke;
 • Neturi kitų didelių finansinių įsipareigojimų;
 • Sutinka su nurodytomis  sutarties sąlygomis;
 • Atitinka kredito kontrolės reikalavimus;

Pasirinkite sumą ir paskolos terminą

Paskolos suma:
Terminas:
Rūšiuoti
Rodyti daugiau rezultatų
Pirmas kreditas nemokamasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(BVKKMN min - max)
Nuoroda
tickertickerticker25% - 75% credit24 kreditas

Jei visos nurodytos sąlygos bus patenkinamos – kreditas jūsų sąskaitą pasieks vos per 15 minučių (darbo valandomis). Nakties metu ir švenčių dienomis paslaugos nėra teikiamos, taigi tenka laukti artimiausios darbo dienos. Taip stengiamasi atitraukti žmones nuo impulsyvaus skolinimosi.

Įmonė suteikia patogias galimybes nuolatos stebėti savo mokumo istoriją. Prisijunkite prie oficialios internetinės paskyros ir lyginkite, kiek pinigų jau grąžinote ir kiek dar reikia atiduoti. Taip galėsite būti tikras, kad mokėjimas bus švarus, palūkanos be jūsų žinių neaugs.

DĖMESIO. Credit24.lt skatina būti savarankiškiems ir pasinaudoti internetiniame puslapyje esančia savitarnos galimybe. Tai būdas pačiam susitvarkyti visus finansinius išbandymus. Būtent taip žmogus išmoksta tinkamai elgtis su pinigais. Greitųjų kreditų kompanija Credit24 teikia šias savitarnos paslaugas:

 1. Nuolatos matysite naujausią informaciją, kuri apibrėžia jūsų skolos padėtį;
 2. Esant poreikiui visada galite pasididinti paskolą;
 3. Jei matote, kad pinigų jums grąžinti laiku nepavyks – pasiilginkite paskolos grąžinimo laiko tarpą;
 4. Atidėkite paskolos mokėjimą‼

Akivaizdu, kad greitųjų kreditų kompanija stengiasi patenkinti kiekvieno, net ir pačio išrankiausio kliento poreikius. Paskolos, kurios suteikiamos 24 mėnesiams, dažniausiai turi papildomų nuolaidų, akcijų, kuriomis pasinaudoti jums ir rekomenduojame.

Greitųjų kreditų kompanija Credit24 teikia paskolas nuo 50 iki 5 000 eurų. Maksimalus pinigų grąžinimo laiko tarpas – 36 mėnesiai. Kuo anksčiau pinigus atiduoti pavyks, tuo daugiau pinigų sutaupysite. Credit24 – visada stengiasi atrasi kompromisą, kuris patenkintų visų klientų poreikius.

Kodėl verta pasirinkti greitųjų kreditų kompaniją Credit24 ?

 • Paprasta ir labai greita registracija, kurio metu jūs sužinosite visą reikalingą informaciją;
 • Visada galima prasitęsti pinigų grąžinimo laikotarpį už labai mažą kainą;
 • Lanksčios sąlygos ir galimybė susitarti. Credit24.lt visada stengiasi patenkinti visus klientų poreikius;
 • Paskola išduodama per keliolika minučių, tad neteks ilgai laukti, kol pinigai pasieks jūsų sąskaitą;
 • Viską nesunkiai galite valdyti Credit24.lt internetinėje savitarnoje.

Greitos paskolos su Credit24 – malonus finansinis sprendimas, kuris nesunkiai, greitai ir nebrangiai padės sutvarkyti iškilusias finansines problemas. Jei kyla kokie nors klausimai – būtinai kreipkitės į kompaniją ir laukite atsakymų į rūpimus klausimus. Juk komunikuojant visada pavyks pasiekti kokybiškiausią rezultatą. Pasinaudokite galimybėmis ir įvertinkite pasiūlymus.