bobutes paskola akcijosBobutės paskola

Kompanijoje „Bobutės paskola“  galima gauti paskolą nuo 100 iki 2 000 eurų. Pinigų grąžinimo laiko tarpas varijuoja nuo 1 iki 48 mėnesių, bei refinansuoti iki 15000 kreditus  sutartiniam laikotarpiui.

[loancomparison table=9]

Vartojimo kreditasRefinansavimasGalimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
Suma nuo 50 iki 2000 Eur
6 – 48 mėn. laikotarpiui
Suma iki 15 000 Eur
sutartiniam laikotarpiui
tickermin 45%gautipaskola

Bobutės paskola paslaugų apžvalga

Šį įmonė yra puikus pasirinkimas visiems, kurie nori greitai, pigiai ir kokybiškai gauti reikiamą pinigų sumą. Pasinaudoti būtent šios kompanijos teikiamomis paslaugomis tikrai verta. Ypač dabar, kai teikiamos tokios patrauklios galimybės pinigų gavimui.

  1. Pasiskolinti gali tik LR piliečiai, kurie turi galiojantį asmens dokumentą.
  2. Neturi jokių reikalų su teisėsauga.
  3. Yra oficialiai dirbantys pagal darbo sutartį Lietuvos Respublikoje.
  4. Kelių mėnesių pajamos turi būti ne mažesnės nei 100 eurų.
  5. Asmuo negali turėti jokių pradelstų įsiskolinimų kreditoriams.
  6. Turimi finansiniai įsipareigojimai neviršija 40 procentų gaunamų pajamų.

Kaip ir daugelyje įmonių, remiantis Lietuvos centrinio banko įstatymu Nedirbantis asmuo ar užsienyje gyvenantis Lietuvos pilietis arba studentas pasiskolinti iš „Bobutės paskolos“ negali. Pasiskolinti tokie asmenys gali tik įmonėse, kuriose yra galimybė pasiskolinti su užstatu.

„Bobutės paskola“ suteikia galimybę turėti net kelias paskolas vienu metų. Žinoma, visos jos turi būti paimtos iš tos pačios kompanijos.

Svarbu tai, kad  kompanija „Bobutės paskola“ suteikia galimybę prasitęsti pinigų grąžinimo terminą. Žinoma, tai kainuoja papildomus pinigus, tačiau kai kuriais atvejais, tai pats geriausias sprendimas.

Paskolą gaus tik tas asmuo, kuris turi atsidaręs banko sąskaitą bet kuriame Lietuvos komerciniame banke. Pervesti pinigus į kito asmens sąskaitą griežtai atsisakoma ir pinigai nebus suteikiami.

Greitųjų paskolų kompanija  vienu metu suteikia net iki 3 vartojimo paskolų.

E-paskolos nuomone apie Bobutės paskolą

Bobutės paskola neabejotinai yra vienas žinomiausių paskolos teikėjų lietuvoje. Ilgus metus buvo daug skiriama prekės ženklo žinomumui ir vartojimui skatinti. Deja besikeičiančios kreditų rinkos sąlygos, labiausiai susijusios su apribijimais sąlygojo tai – kad, prekės ženklas nebėra toks pastebimas. Kompanija nuėjo labai populiariu kredito kompanijoms keliu – specializuotis neilgo laikotarpio ir nedidelių sumų, bet aukšto maržingumo paskolose. Tokia strategija yra saugi, nes sumos nedidelės, ir neatidavimo atveju, išieškoti sumą sąlyginai nesunku. Taip pat strategija pelninga, nes minimalios nurodomos metinės palūkanos yra apie 45%.  Kompanijos nurodomi privalumai yra silpnoki ir iš principo tėra tik paritetai palyginus su kitomis kompanijomis. “Lanksčios grąžinimo sąlygos” ar “paprasta ir aiški paraiška” yra daugiau savaime suprantami dalykai negu išskirtinumai. Reiktų atkreipti dėmesi, kad yra naudojamas mėnesinis paskolos administravimo mokestis išreikštas procentine išraiška, deja dažniausiai taip stengiamasi sumažinti palūkanų norma. Gavus pasiūlymą būtina pasitikrinti kokia galutinė paskolos kaina su palūkanomis ir mokesčiais.

Kompanijoje yra galimybė refinansuoti kreditus iki 15000 eurų. Refinansavimo terminai ir sąlygos yra nenurodyti, bet tikrai bus geresnės negu minimalios vartojimo kredito suteikimo sąlygos. Galutinis pasiūlymas priklausys nuo jūsų kreditingumo rizikos įvertinimo.

Kontaktai ir rekvizitai:

BnP Finance, UAB 
Įmonės kodas 302447985
Adresas: Žalgirio g. 90, 09303 Vilnius
El. paštas: info@bobutespaskola.lt
Tel. nr. 8 700 800 70  Skambinant iš užsienio +370 700 800 70