Bobutės paskola – lietuviška, sava.

Greitųjų kreditų kompanija „Bobutės paskola“ stengiasi patenkinti kiekvieno, net ir pačio išrankiausio, kliento poreikius. Būtent todėl teikia labai patrauklias skolinimosi galimybes, kuriomis susivilioja vis daugiau žmonių. Centai pasodinti į žemę negebės užauginti pinigų medžio, tačiau jei tinkamai mokėsite elgtis su pinigais – jums niekada tokio ir neprireiks.

Pasirinkite sumą ir paskolos terminą

Paskolos suma:
Terminas:
Rūšiuoti
Rodyti daugiau rezultatų
Pirmas kreditas nemokamasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
tickernotickermin 45%gautipaskola

Suteikiama paskola nuo 100 iki 5 000 eurų. Pinigų grąžinimo laiko tarpas varijuoja nuo 1 iki 48 mėnesių (viskas priklauso nuo pinigų sumos, kurią pasiskolinote ir laiko tarpo, per kurį planuojate pinigus atiduoti). Svarbu tai, kad greitųjų kreditų kompanija „Bobutės paskola“ suteikia galimybę prasitęsti pinigų grąžinimo terminą. Žinoma, tai kainuoja papildomus pinigus, tačiau kai kuriais atvejais, tai pats geriausias sprendimas.

Greitųjų kreditų kompanija „Bobutės paskola“ – puikus pasirinkimas visiems, kurie nori greitai, pigiai ir kokybiškai gauti reikiamą pinigų sumą. Pasinaudoti būtent šios kompanijos teikiamomis paslaugomis tikrai verta. Ypač dabar, kai teikiamos tokios patrauklios galimybės pinigų gavimui.

Suteikiama 35 procentų nuolaida visoms paskoloms, kurios grąžinamos iki 2 mėnesių laikotarpio.

Pirma paskola iki 100 eurų visiškai nemokama.

600 eurų kreditas pasirinkus 24 mėnesių laikotarpį yra su 50 procentų nuolaida.

„Bobutės paskola“ suteikia galimybę turėti net kelias paskolas vienu metų. Žinoma, visos jos turi būti paimtos iš tos pačios kompanijos.

Svarbu. Nedirbantis asmuo, užsienyje gyvenantis Lietuvos pilietis arba studentas pasiskolinti iš „Bobutės paskolos“ negali. Pinigai jam nebus suteikti be jokios išimtinos tvarkos.

Viską, kas jums gali būti aktualu siekiant detaliai žinoti, kokia jūsų pozicija pasiskolinimo tėkmėje – galima stebėti naudojantis internetu. Prisijunkite prie sistemos ir matykite visus savo veiksmus: kiek pinigų jau grąžinote ir kiek dar reikia atiduoti. Tuo pačiu „Bobutės paskola“ internetiniame puslapyje galite rasti visą jums reikalingą informaciją, kuri gali būti naudinga siekiant, kad galėtumėte sėkmingai pasinaudoti greitųjų kreditų paslaugomis.

  1. Pasiskolinti gali tik LR piliečiai, kurie turi galiojantį asmens dokumentą.
  2. Neturi jokių reikalų su teisėsauga.
  3. Yra oficialiai dirbantys pagal darbo sutartį Lietuvos Respublikoje.
  4. Kelių mėnesių pajamos turi būti ne mažesnės nei 100 eurų.
  5. Asmuo negali turėti jokių delstų įsiskolinimų kreditoriams.
  6. Turimi finansiniai įsipareigojimai neviršija 40 procentų gaunamų pajamų.

Paskolą gaus tik tas asmuo, kuris turi atsidaręs banko sąskaitą bet kuriame Lietuvos komerciniame banke. Pervesti pinigus į kito asmens sąskaitą griežtai atsisakoma ir pinigai nebus suteikiami. Jei pinigus gavote ir sėkmingai pavyks juos grąžinti – atiduokite pinigus anksčiau. Taip sumokėsite kur kas mažiau palūkanų.

Greitųjų kreditų kompanija „Bobutės paskola“ vienu metu suteikia net iki 3 vartojimo kreditų. Finansiniai sprendimai visada šalia. Pasinaudokite jais.


Norėdami gauti finansinį įsipareigojimą , jums tereikia atitikti kai kuriuos pagrindinius reikalavimus. Užsiregistruoti svetainėje galima naudojantis mobiliuoju telefonu. teikia greitas paskolos iki 4 000 mokėjimo dieną. Tačiau grąžinimo laikotarpis yra ne ilgesnis kaip 30 dienų. Pirmą paskolą iki 1500 galima gauti visiškai nemokamai. yra viena iš Lenkijos paskolų institucijų asociacijos įkūrėjų. Visos organizacijos, priklausančios organizacijai, yra patikrintos pagal aukščiausius verslo standartus.     Neginčijamas  pranašumas yra modernus ir visapusiškas požiūris į klientą. Tačiau turėtumėte žinoti, kad paskolą galite gauti tik nuo 20 metų. SMS žinute  yra populiarus prekės ženklas greitųjų paskolų pramonėje – puikus pasirinkimas tiems, kuriems reikia grynųjų ir kurie vertina profesionalų požiūrį į klientą. Skolindamiesi iš  ilgai nelauksime pinigų – įmonė bendradarbiauja su dauguma bankų, todėl per kelias minutes atsiras pervedimas pas mus.