bigcredit akcijos

BigCredit

Greitąsias vartojimo paskolas teikianti kompanija nuo 50 iki 500 EUR.Paskolos atidavimo laikotarpis dažniausiai iki vieno mėnesio (tačiau visada galima susitarti ilgesnį).

Pirmas kreditas nemokamasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
tickernoticker75% paskolos gavimas

BigCredit greitasis kreditas gali būti grąžinamas:

  1. Bankiniu pavedimu.
  2. Bet kuriuose banko skyriuose.
  3. Big Credit kompanijos biuruose.

Kaip ir dauguma kompanijų, taip ir ši, reikalauja 0,01 EUR mokesčio pervedant į firmos sąskaitą. Taip siekiama užtikrinti, kad asmuo nurodė savo duomenis.

! Jei skolintojas piktnaudžiauja ir nurodo netikslius arba visai ne savo duomenis – kompanija turi teisę kreiptis į policiją ir pranešti apie melagingus užsakymus. Teisėsauga pradeda tyrimą. Būtent todėl svarbu nemeluoti ir skolintis tik savo vardu. Paimti kredito kito žmogaus vardu negalima. Jis nebus suteiktas.

Tačiau jei viską nurodėte teisingai ir vistiek negaunate Big Credit vartojimo kredito, turbūt neatitinkate vienos iš nurodytų sąlygų:

  • Pasiskolinti gali TIK Lietuvos Respublikos piliečiai.
  • Asmuo privalo būti pilnametis.
  • Turėti PASTOVIAS pajamas atnešantį darbą.
  • Asmens finansų istorija turi būti tvarkinga. TUO PAT METU JIS NEGALI BŪTI PASIĖMĘS KREDITO IŠ KITOS KOMPANIJOS.

bigcredit kreditaiKriterijai minimalūs. Jei kas nors neaišku arba manote, kad kreditas Jums turėjo būti suteiktas, tačiau jo negavote – galite individualiai kreiptis į kompaniją. Jums bus pateiktas atsakymas. Kai kuriais atvejais diskusija galiausiai „priveda“ prie pasiskolinimo.

!!! JEI NORITE PASISKOLINTI:

Skolinantiems pirmą kartą reikia užsiregistruoti kompanijos oficialiame puslapyje. Patvirtinus registraciją pervesti 1 cento mokestį. Taip paprastai asmuo atsiduria Big Credit informacinėje sistemoje.

Antro žingsnio metu reikia pateikti paskolos prašymą. Jis gali būti teikiamas:

  1. Internetu (užpildžius paraišką).
  2. SMS žinute (nurodžius, kokio dydžio kredito Jums reikia).

Paskutinio žingsnio meto asmeniui telieka laukti. Kompanija per kelias minutes apsvarsto Jūsų galimybę pasiskolinti ir pateikia atsakymą. Kaip jau minėjome, jeigu jis neigiamas – galite kreiptis telefonu individualiai. Bus dar kartą persvarstyta jūsų kandidatūra.

! BigCredit suteikia galimybę prasitęsti paskolos grąžinimo laiko tarpą. Tačiau tai kainuoja papildomai. Kiek tiksliai mokėti ir kiek dienų gausite papildomai – sužinosite apsilankę savo internetinėje paskyroje.

Ši kompanija nuolatos siūlo įvairias akcijas, kurių metu galima daug pigiau pasiskolinti. Pavyzdžiui, jei skolinatės savo gimimo dienos metu gausite 50 proc. nuolaidą palūkanoms. Sekite naujausią informaciją. Tai jums gali padėti sutaupyti nemažai pinigų.

Greitųjų kreditų kompanija Big Credit akcentuoja, kad labai svarbu susipažinti su sąlygomis, kurios reikalingos suvokiant kompanijos veiklą. Big Credit internetiniame puslapyje galite rasti programą, kuri leis paprastai susiskaičiuoti, kiek pinigų jums teks grąžinti, jei pasiskolinsite tam tikrą pinigų sumą tam tikram laiko tarpui. Žinodami paskolos grąžinimo dydį paprasčiau pinigus atiduosite.

Big Credit – saugiam pasiskolinimui.

———————————————————————————————————————————————

Kaip nebankinė įstaiga sulaukė daug teigiamų atsiliepimų. Vartotojai džiaugiasi, kad pinigai greitai pasirodo jų sąskaitose, o patikros procesas yra greitas ir nesudėtingas. Labai dažnai nebankinės įmonės siūlo gana mažas paskolų sumas, o nustato aukštą limitą, nes siūlo iki Kai patekau į nedidelę finansinę bėdą, žinojau, kad turėsiu imti paskolą. Deja, skolinimasis man buvo blogas, tačiau efektyvus aptarnavimas ir aiškios sąlygos, kurias pasirinkau atidžiai peržiūrėjęs kelis pasiūlymus, pakeitė mano požiūrį. Finbo, tu darai tai teisingai! Marekas Paskolą? Turbūt ne man – aš taip maniau anksčiau. Bet sugedusi skalbimo mašina greitai patikrino faktą, kad neturiu santaupų tokioms išlaidoms. „Finbo“ labai padėjo – tiesiog per valandą aš užsiregistravau, pateikiau paraišką, gavau pinigų ir parduotuvėje pasirinkau naują skalbimo mašiną. Greitis – petardos! “Kasia Anksčiau imdavau paskolas iš kitų kompanijų, bet kažkas visada būdavo ne taip. Arba konsultantai negalėjo pateikti pakankamai informacijos, arba pinigai laukė neribotą laiką. Tačiau buvo kitoks. Jei man vėl prireiks greitų grynųjų – tikrai grįšiu čia