bigbankas logoBigBank 

Jau daugiau nei dešimtmetį veikia Lietuvoje. Šiuo metu BigBank yra viena iš didžiausių kompanijų siūlančių šio pobūdžio paslaugas galinčias padėti išspręsti finansines problemas. Kompanija teikia – vartojimo paskolas be užstato, lizingą ir refinansavimą  fiziniams asmenims, ir įvairias skolinimosi paslaugas verslui.

Vartojimo paskolosLizingasNT paskolosRefinansavimas

Paskolos verslui
Vartojimo paskolos:
Palūkanos nuo 6%
Suma nuo 750 iki 25 000 Eur
3 – 120 mėn. laikotarpiui
Suma nuo 300 iki 20 000 Eur
6 – 96 mėn. laikotarpiui

Palūkanos tik nuo 6%
Suma nuo 750 iki 25 000 Eur
6 – 96 mėn. laikotarpiui
Suma iki 25000 Eur
nuo 3 – 72 mėn. laikotarpiui
Palūkanos 7,85%
Suma nuo 1000 iki 5 mln. Eur
3 – 60 mėn. laikotarpiui
60 dienų nemokamas grąžinimasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
tickernoticker6%-25%paskolos gavimas bigbank

Bigbank vartojimo paskolos

BigBank teikia paskolas ir lizingą, nereikalaudami užstato net iki 25 000 eurų, kurių maksimali pinigų grąžinimo data siekia net 120 mėnesių laikotarpį fiziniams asmenims.  Visada individualiai komunikuojant galima rasti patogų sprendimą, kuris padės kiekvienam išspręsti finansines problemas. Tiesa, jei matote, kad kredito laiku grąžinti nepavyks – pasinaudokite kredito pratęsimo galimybe. Už labai minimalią sumą galima prailginti paskolos grąžinimo terminą. Svarbiausia kuo skubiau kreiptis į specialistus ir jie padės rasti kompromisą.

SVARBU. Specializuotas paskolų bankas BigBank suteikia refinansavimo galimybę. Jei manote, kad šiuo metu permokate atiduodamas kreditą kitai kompanijai arba nebežinote, kaip susidoroti su iškilusiomis problemomis – kreipkitės į BigBank. Ji teikia pačias patogiausias kreditų refinansavimo galimybes:

 1. Refinansuojama pinigų suma nuo 700 iki 25 000 eurų iki 72 mėn. laikotarpiui.
 2. Metinė palūkanų norma 7,85 procento.
 3. Nuolaidos refinansavimui virš 10000 eurų.
 4. Egzistuoja galimybė refinansuoti įkeičiant nekilnojamąjį turtą.
 5. Suteikiama galimybė apjungti net iki 5 kreditorių.
 6. Egzistuoja galimybė net pasididinti turimos paskolos dydį. Žinoma, tik individualiai tariantis su profesionaliu ekonomistu, kuris pasistengs jums rasti geriausią pasiūlymą.

Yra daug priežasčių, kodėl verta pasinaudoti BigBank teikiamomis paslaugomis. Svarbiausia jų – kompanija stengiasi patenkinti kiekvieno kliento poreikį nesistengiama uždirbti jo nuostoliais. Paprasčiausiai visada įmanoma rasti visų poreikius tenkinantį variantą.

BigBank paslaugų privalumai

 • BigBank suteikia net 60 dienų nemokamą paskolos grąžinimo garantiją.
 • Metinės kreditų palūkanos konkurencingomis kainomis teikia pačius geriausius pasiūlymus.
 • Lojaliems klientams laikomos nuolaidos ir kur kas mažesnės palūkanos. Kaip tapti lojaliu klientu? Pasiskolinus ne vieną kartą BigBank kompanijoje jūs jau gausite papildomų privilegijų.
 • Stengiamasi į visus klientus žiūrėti labai rimtai. Nesvarbu, ar esate pensininkas, dirbate su individualia veikla, net gaunate valstybės teikiamas pašalpas – BigBank kiekvienam gebės pasiūlyti gerą variantą.

BigBank – specializuotas kreditų bankas, kuris suteikia kiekvienam klientui turėti asmeninį finansininką, kuris gali padėti išspręsti iškilusias finansines problemas. Svarbiausia, jog kompanija nesistengia pagerinti savo finansinės situacijos. Ji visada pirmiausia orientuojasi į klientą ir jo poreikius.

Bigbank paskolos verslui

Juridiniai asmenys gali pasiskolinti iki 5 mln. eurų iki 5 metų laikotarpiui. Skolintis fiksuotomis palūkanomis su NT įkeitimu galima įvairiems įmonės poreikiams patenkinti, nuo jų priklauso, kokias sąlygas galite gauti.

 1. Paskolos nekilnojamojo turto vystymui – nuo 50000  iki 5 mln. eurų, paskolos terminas – nuo 3 iki 24 mėnesių.
 2. Paskolos apyvartinėms lėšoms – nuo 25000  iki 3 500000 eurų, paskolos terminas – nuo 2 iki 60 mėnesių..
 3. Kredito linija – nuo 25000  iki 1 500000 eurų,   paskolos terminas – nuo 3 iki 12 mėnesių.
 4. Investicinė paskola – 50000 iki 5 000000 eurų, paskolos terminas – nuo 3 iki 60 mėnesių.
 5. Mikro paskola be NT įkeitimo- 1000  iki 25000 eurų, paskolos terminas – nuo 1 iki 60 mėnesių.

Norint pasinaudoti Bigbank paslaugomis juridinis asmuo privalo būti vykdęs veiklą ne trumpiau nei metus ( norint gauti mikrokreditą ne NT įkeitimo – 2 metus). Turėti neįkeisto nekilnojamojo turto, kuris garantuotų paskolos atidavimą ir akcinės bendrovės arba uždarosios akcinės bendrovės statusą. Turėti nepriekaištingą reputaciją, bei ne mažesnę nei 10 % kapitalo dalį.

Vertinant jūsų situacija jums reiks pateikti: paraišką paskolai gauti, praėjusių ir einamųjų finansinių metų balansą ir pelno (nuostolio) ataskaitą, informaciją apie siūlomas garantijas priemones arba jų vertinimo ataskaitą, veiklos aprašymą arba verslo planą.

Įvertinus jūsų poreikius ir rizikingumą, Bigbank duos savo atsakymą per 72 valandas nuo paraiškos padavimo.

E-paskolos nuomonė apie Bigbank

Kaip ir pridera specializuotam paskolų bankui ne tik vartojimo, bet ir paslaugos verslui yra aiškiai diferencijuotos pagal poreikius. Įmonė iš esmės, stengiasi aptarnauti daugumą paskolų segmentų, išimtis būtu kreditai skolinant naujam būstui fiziniams asmenims. Vėlgi, nereiktų pamiršti, kad realybėje kliento rizikingumo vertinimo kriterijai nepriklauso nuo to kokiam tikslui yra imama paskola. T.y. tas pats klientas imantis paskolą būsto remontui arba automobilio isigijimui negarantuoja savo paskolos įkeistu turtu, tad rizikingumas vertinamas vienodai. Visgi paslaugų diferencijavimas, ne tik sukuria paslaugų gausos iliuziją, bet ir komunikuoja tam tikrą profesionalumą. ( Yra daug kompanijų, kurios tiesiog nurodo tas pačias sąlygas, prie tariamai skirtingų paslaugų.)

Daugelio metu patirtis, be abejonės, yra įrodymas, kad Bigbank yra vienas iš pagrindinių žaidėjų kreditų rinkoje, tad tikrai verta gauti iš šios kompanijos pasiūlymą.

Kontaktai:

Bigbank AS

Telefono numeris: 1388 arba 85 205 8788;

El. paštas: info@bigbank.lt;

Adresas: Jogailos g. 4, 01116 Vilnius