bigbankas logo

BigBank 

Jau daugiau nei dešimtmetį veikia Lietuvoje. Šiuo metu BigBank yra viena iš didžiausių kompanijų siūlančių šio pobūdžio paslaugas galinčias padėti išspręsti finansines problemas.

Pirmas kreditas nemokamasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
nonoticker10,45%-25%paskolos gavimas bigbank

BigBank teikia paskolas net iki 20 000 eurų, kurių maksimali pinigų grąžinimo data siekia net 120-ties mėnesių laikotarpį. Visada individualiai komunikuojant galima rasti patogų sprendimą, kuris padės kiekvienam išspręsti finansines problemas. Tiesa, jei matote, kad kredito laiku grąžinti nepavyks – pasinaudokite kredito pratęsimo galimybe. Už labai minimalią sumą galima prailginti paskolos grąžinimo terminą. Svarbiausia kuo skubiau kreiptis į specialistus ir jie padės rasti kompromisą.

SVARBU. Greitųjų paskolų kompanija BigBank suteikia refinansavimo galimybę. Jei manote, kad šiuo metu permokate atiduodamas kreditą kitai kompanijai arba nebežinote, kaip susidoroti su iškilusiomis problemomis – kreipkitės į BigBank. Ji teikia pačias patogiausias kreditų refinansavimo galimybes:

  1. Refinansuojama pinigų suma nuo 300 iki 20 000 eurų. Taigi, labai platus pinigų refinansavimo diapazonas.
  2. Metinė palūkanų norma varijuoja nuo 18 iki 25 procentų.
  3. Egzistuoja galimybė refinansuoti įkeičiant nekilnojamąjį turtą.
  4. Suteikiama galimybė apjungti net iki 5 kreditorių.
  5. Egzistuoja galimybė net pasididinti turimos paskolos dydį. Žinoma, tik individualiai tariantis su profesionaliu ekonomistu, kuris pasistengs jums rasti geriausią pasiūlymą.

Yra daug priežasčių, kodėl verta pasinaudoti BigBank teikiamomis paslaugomis. Svarbiausia jų – kompanija stengiasi patenkinti kiekvieno kliento poreikį nesistengiama uždirbti jo nuostoliais. Paprasčiausiai visada įmanoma rasti visų poreikius tenkinantį variantą. Tuo pačiu, pasinaudoti BigBank teikiamomis paslaugomis verta, kadangi:

  • BigBank suteikia net 60 dienų nemokamą paskolos grąžinimo garantiją.
  • Metinės kreditų palūkanos konkurencingomis kainomis teikia pačius geriausius pasiūlymus.
  • Lojaliems klientams laikomos nuolaidos ir kur kas mažesnės palūkanos. Kaip tapti lojaliu klientu? Pasiskolinus ne vieną kartą BigBank kompanijoje jūs jau gausite papildomų privilegijų.
  • Stengiamasi į visus klientus žiūrėti labai rimtai. Nesvarbu, ar esate pensininkas, dirbate su individualia veikla, net gaunate valstybės teikiamas pašalpas – BigBank kiekvienam gebės pasiūlyti gerą variantą.

! BigBank internetiniame puslapyje galite rasti labai patogią prašymo pildymo formą, kuri automatiškai padės suvokti, kokio dydžio pinigų sumą kartu su palūkanomis jums teks atiduoti. Tuo pačiu, ar turite galimybę gauti kreditą. Kuomet viskas taip patogiai pateikiama vienoje vietoje – būtina pasinaudoti teikiama paslauga.

BigBank – specializuotas kreditųų bankas, kuris suteikia kiekvienam klientui turėti asmeninį finansininką, kuris gali padėti išspręsti iškilusias finansines problemas. Svarbiausia, jog kompanija nesistengia pagerinti savo finansinės situacijos. Ji visada pirmiausia orientuojasi į klientą ir jo poreikius.


 

Nuo pat veiklos pradžios įgijo daugybę klientų. Įmonės paslaugos yra giriamos ir sulaukia labai teigiamų atsiliepimų.Aš tai jau seniai naudoju. Turiu sąskaitą viename iš bankų, su kuriais bendradarbiauja , todėl grynuosius pinigus gaunu po 15 minučių. Tai labai svarbu, nes paraišką pateikiau parduotuvėje, kaip pamačiau 2018 metų juodąjį penktadienį super nešiojamąjį kompiuterį! Deja, aš ne visada galiu laiku sumokėti paskolą. Naudodamasis paslaugomis, aš galiu pratęsti savo grąžinimo laiką 7, 14 ar net 30 dienų! Man tai yra numeris vienas rinkoje. „-  Ilgą laiką negalėjau rasti nebankinės finansų įstaigos. Neseniai pirmą kartą pasinaudojau  paslaugomis ir manau, kad mūsų bendradarbiavimas bus ilgalaikis. Man labiausiai patinka tai, kad pirmoji reklaminė paskola yra nemokama! Sąlyga yra tik grąžinimas laiku.