westkredit.lt logo

Pritrūkote pinigų? Nereikia pergyventi, kadangi West Kredit visada pasiruošę Jums padėti. Sąlygos labai lanksčios, palūkanos – nedidelės, o ir kiekvienas klientas gauna išskirtinį dėmesį, kuris padeda paprasčiau susitvarkyti su finansinėmis problemomis.

 

WestKredit – paprastumo ir tuo pačiu genialumo siekiantiems! Jeigu reikia pinigų – negaiškite laiko, pasiimkite juos.

 

West Kredit išsiskiria tuo, kad orientuojasi į juridinius, o ne fizinius asmenis. Taigi, paskolas gali gauti verslininkai, kurie siekia praplėsti savo verslą, taip pat ūkininkai bei tie, kurie nori pradėti arba plėsti savo individualią veiklą. Svarbiausia nesustoti ir judėti į priekį, o su paskola viskas kur kas paprasčiau.

 

West Kredit teikia nemažai skirtingų paskolų. Universalumas leidžia kiekvienam klientui atrasti tai, ko jam reikia, kad finansinės problemos virstų dūmu.

 

  1. Kreditas įkeičiant nekilnojamą turtą.
  2. Kreditas skirtas nekilnojamo turto pirkimui.
  3. Suteikiamos pakartotinio kreditavimo paslaugos.
  4. Kreditas juridiniam asmeniui.
  5. Kreditas, kuris suteikiamas ūkinei veiklai vykdyti.
  6. Kreditas, kuris padeda padengti komunalines skolas.
  7. Kreditas suteikiamas ne rezidentams.
  8. Kreditas, kuris suteikiamas prieš parduodant savo nekilnojamą turtą.

 

West Kredit taupo kliento laiką. Jeigu visus reikalingus dokumentus pateiksite greitai ir tvarkingus – jų apdorojimas truks iki dviejų dienų. Trečią dieną pinigai jau bus Jūsų sąskaitoje!

 

Jeigu laiku negalite grąžinti kredito palūkanų – tokiu atveju svarbu kuo skubiau susisiekti su West Kredit atstovais. Ne visada reikia sumokėti baudą. Kai kuriais atvejais apgalvojamas grąžinimo planas, nusistatoma data iki kurios pinigai pasieks įmonės sąskaitą. Visada galima surasti sprendimą, tik reikia būtinai informuoti įmonę apie esamą situaciją.

 

Kredito grąžinimo planas atitinka kliento poreikius ir sudaromas individualiai su juo pagal poreikius bei galimybes. Taigi, sudaromas planas, kuriuo reikia sekti. Tai padeda paprasčiau fiksuoti finansus. Jeigu klientas mato, kad jam pavyks skolą grąžinti anksčiau nei buvo nustatyta – jis turi pateikti paraišką ir informuoti įmonę apie savo žingsnius. Tuomet suteikiama paraiška su kredito suma, kurią dar reikia sumokėti. Matomą pinigų sumą skolininkas perveda į nurodytą sąskaitą.

 

Įvairios nuolaidos ir akcijos leidžia pasiskolinti pigiau, tačiau tam būtina nuolatos sekti informaciją ir domėtis pasiūlymais. Jeigu norite pats pirmas sužinoti apie mažesnes palūkanas – susisiekite su finansininkais. West Kredit suteikia galimybę Jus informuoti apie pigesnias paskolas.

 

Paskolą galima gauti vienu iš žemiau paminėtų būdų:

 

  • Galite užpildyti paraiškos formą internetu ir laukti kol su Jumis susisieks finansininkas. Visus reikalingus dokumentus taip pat galima pateikti internetu, tad nereikės vykti iki biuro.
  • Antra galimybė – skambinti telefonu + 370 5  207 5008 ir susitarti, kuriuo metu galite susitikti ir aptarti visas detales.

 

Išsiaiškinkite visas detales, kad paskolos grąžinimo metu nekiltų neaiškių klausimų ir abejonių.