kredex.lt

UAB „Kredex“ – tai tarptautinė finansų įmonė, kuri užsiima paskolos suteikiamos galimybėmis. Kompanija „Kredex“ teikia individualų dėmesį kiekvienam klientui ir stengiasi, kad visi jų būtų patenkinti gautomis paslaugomis. Pasinaudokite profesionalų paslaugomis, kurios Jums suteiks norimo dydžio paskolas.

Įmonė skolina su užstatu. Galima pasiskolinti iki 60 procentų turto vertės.

Kaip gauti paskolą „Kredex“?

kreditai ir paskolos internetuJeigu norite gauti paskolą šioje bendrovėje – reikia atitikti kelis žemiau paminėtus reikalavimus. Tuo pačiu užpildyti paraišką internetu ir laukti, ar Jūsų prašymas bus įgyvendinamas, ar ne. Įprastai paskolos prašymas yra įvertinamas per 6 valandas. Esant poreikiui savininkai su jumis susitinka pasikonsultuoti ir pasiūlyti Jums patogiausias alternatyvas.

Kompanijoje „Kredex“ paskolų procentai nuolatos varijuoja. Atsižvelgiant į žmonių poreikius stengiamasi, kad pasiūlymai visapusiškai patenkintų klientų poreikius.

! „Kredex“ kompanijoje taip pat suteikiamos ir refinansavimo paslaugos. Tai reiškia, kad jeigu šiuo metu esate paėmęs kreditą iš greitas paskolas teikiančių kompanijų – pasiskolinti „Kredex“ galite. Tuo tarpu bus sukuriamas patogus pinigų atidavimo planas padėsiantis klientui patogiai įgyvendinti savo poreikius.

! Dažniausiai užstatomas nekilnojamasis turtas. Žinoma, galima juo naudotis tuo metu, kol po truputį pinigus atiduosite kompanijai. Svarbiausia įvertinti savo atsakomybę ir skolintis tik tokiu atveju, jeigu žinote, kad pinigus nesunkiai gebėsite grąžinti.

Pasiskolinti galite tik tokiu atveju, jeigu:

  1. Pasiskolinti iš kompanijos gali tik pilnamečiai asmenys.
  2. Tik tie, kurie turi ką palikti vietoj užstato. Dažniausiai pageidaujama NT.
  3. Skolinama tik tokiu atveju, jeigu asmuo yra mokus ir neturi anksčiau labai didelių finansinių įsipareigojimų, kurie galėtų trukdyti atiduoti paskolą dabar.
  4. Asmuo nėra teistas.
  5. Asmuo yra Lietuvos Respublikos pilietis arba turit teisę nuolatinai gyventi Lietuvoje.

Nors kompanijos „Kredex“ atstovybė yra Vilniuje – suteikiamos konsultacijos ir elektroniniu paštu bei telefonu. Atsakoma į visus Jums aktualius klausimus ir užtikrinama, kad paskolos bus legalios bei atitinkančios Lietuvos įstatymus.

Smulkmenos, kurias turite žinoti pasiskolinę iš „Kredex“:

Jeigu pasinaudojote kompanijomis „Kredex“ paslaugomis – rekomenduojame kuo detaliau perskaityti sąlygas. Taip galėsite užsitikrinti, kad pinigus pavyks atiduoti ir žinosite visas smulkmenas, kurios susijusios su gauta paskola.

  • Paskolą galima grąžinti kur kas anksčiau nei nurodytas laiko terminas.
  • Paskolos įkeičiant nekilnojamąjį turtą suteikiamos tik Lietuvoje.
  • Jeigu kyla kokių nors klausimų ir norite pasitarti finansiniais klausimais – rekomenduojame keliauti į įmonės biurą.
  • „Kredex“ pripažįsta visus Lietuvoje galiojančius draudimo polisus, kuriais gali būti apdraudžiamas nekilnojamasis turtas, kurį planuojate užstatyti.
  • Jeigu butas ne jūsų, o pavyzdžiui – žmonos vardu, reikia gauti jos sutikimą dėl užstatymo.

Detaliau dėl smulkmenų rekomenduojame kreiptis į kompaniją, kuri suteikia paskolos paslaugas. Iškilus finansinėms problemoms kreipkitės į geriausius savo srities profesionalus.